Головна
 
Згурівський районний сектор ГУ ДСНС України у Київській областіЧетвер, 25.04.2024, 17:40



Вітаю Вас Гість | RSS
Головна
Меню сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2015 » Жовтень » 15 » ПАМ’ЯТКА щодо забезпечення пожежної безпеки на виборчих дільницях
15:27
ПАМ’ЯТКА щодо забезпечення пожежної безпеки на виборчих дільницях

ЗАГАЛЬНІ ВИМОГИ:

Обслуговуючий персонал та особи, залучені для роботи на виборчих дільницях, повинні бути ознайомлені з даними вимогами пожежної безпеки.

Відповідальність за забезпечення пожежної безпеки приміщень виборчих дільниць несуть керівники установ, підприємств й організацій, на об’єктах яких розміщаються виборчі дільниці.

На керівників цих об'єктів покладаються обов'язки по утриманню приміщень виборчих дільниць, у яких вони розташовані, у безпечному протипожежному стані, забезпеченню їх первинними засобами пожежогасіння, а також своєчасному й повному виконанню протипожежних заходів, запропонованих органами державного­ пожежного нагляду.

Контроль за дотриманням правил пожежної безпеки на виборчих дільницях покладається на голів виборчих дільниць, а під час їх відсутності - на чергових по виборчим дільницям.

Черговий по виборчій дільниці при заступанні на чергування, у період чергування та перед зачиненням­ приміщень, зобов'язаний перевіряти­ їх протипожежний стан, наявність і справність засобів пожежогасіння, зв’язку, стежити за дотриманням протипожежного режиму при експлуатації електроустаткування,­ утриманням евакуаційних шляхів та виходів, а також за забезпеченням установленого режиму паління. При виявленні недоліків  прийняти невідкладні заходи щодо їх усунення.

Приміщення в яких розташовані виборчі дільниці повинні бути забезпечені вогнегасниками з розрахунку один вогнегасник на кожні 100 квадратних метрів площі підлоги, але не менш одного вогнегасника на кожне окреме приміщення.

У приміщеннях дільниці на видних місцях біля телефонів слід вивішувати таблички із зазначенням номера телефону для виклику пожежно-рятувальної служби.

Монтаж електропроводки повинен проводитись кваліфікованими майстрами у відповідності з «Правилами улаштування електроустановок».    

Місця установки та тип нагрівальних приладів, в тому числі для розігріву сургучу, повинні узгоджуватись з органами державного пожежного нагляду. Застосування відкритого вогню на виборчих дільницях не дозволяється.

Електричне устаткування, що живить зовнішню ілюмінацію й освітлення­ кабін, повинні мати самостійні­ вимикачі з відповідним електричним захистом. На випадок відключення електроенергії обслуговуючий персонал будівель, де знаходяться виборчі дільниці, повинен мати електричні ліхтарі.

    Евакуаційні шляхи і виходи повинні утримуватися вільними, нічим не захаращуватися. Не допускається улаштовувати на шляхах евакуації пороги, виступи, турнікети, та інші пристрої, які перешкоджають вільній евакуації людей. У приміщенні, яке має один евакуаційний вихід, дозволяється одночасне перебування не більше 50-ти осіб. При наявності людей у приміщенні­ двері евакуаційних виходів можуть замикатися лише на внутрішні запори, які легко відмикаються.

       У разі виникнення пожежі (ознак горіння):

- негайно повідомити про це пожежно-рятувальну службу по телефону 101. При цьому необхідно назвати адресу об’єкта, вказати кількість поверхів будівлі, місце виникнення пожежі, обстановку­ на пожежі, наявність людей, а також повідомити своє прізвище;

- вжити (за можливості) заходів до евакуації людей, гасіння (локалізації) пожежі та збереження цінностей;

- повідомити про пожежу керівника чи відповідну компетентну особу, чергового;

- у разі необхідності викликати інші аварійно-рятувальні служби (медичну, газорятувальну тощо).

Переглядів: 398 | Додав: nikolas | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу

Пошук

Календар
«  Жовтень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Архів записів

Друзі сайту


Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтів - uCoz