Головна
 
Згурівський районний сектор ГУ ДСНС України у Київській областіПонеділок, 13.07.2020, 14:57Вітаю Вас Гість | RSS
Головна
Меню сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Архів матеріалів

   Ситуація в області з пожежами залишається складною.   Так з початку 2016 року в області сталося 4013 пожеж, з них 3028 пожеж у житловому секторі.  Під час пожеж загинуло 85 чоловік та отримали пошкодження 48. Занепокоєння викликають пожежі у житловому секторі. Переважна більшість загиблих втратили життя у власному помешканні. Тільки за вересень 2016 року на Київщині сталося 882 пожежі та загинуло у вогні 7 чоловік.  Так,  випадки загибелі людей відбулися:

  • 13 вересня у  Бориспільському по вул. Головатого. По прибуттю на місце виклику було  врятовано  дівчинку приблизно 7-ми років. Під час розбору конструкцій, рятувальниками також було виявлено тіло загиблого чоловіка 1988 року народження та хлопчика 2014 року народження;
  • 15 вересня у селі Безуглівка Згурівського району під час гасіння пожежі було виявлено тіло двох загиблих чоловіків 1950 року та 1953 року народження;
  • 26 вересня в селі Шевченкове ... Читати далі »
Переглядів: 192 | Додав: nikolas | Дата: 19.10.2016 | Коментарі (0)

От і знову розпочався новий опалювальний сезон – слід згадати правила пожежної безпеки

Під час опалювального сезону найчастіше в зону ризику потрапляють одинокі мешканці, малозабезпечені люди та пристарілі громадяни. Тому слід пам’ятати і дотримуватись правил пожежної безпеки.

Про це повідомляє прес-служба Головного управління Державної інспекції техногенної безпеки у Львівській області.

При використанні електрообігрівальних приладів не забувайте:

електронагрівачі повинні вмикатися в електромережу тільки за допомогою справних штепсельних з’єднань та електророзеток заводського виготовлення; прилади повинні встановлюватись на негорючій основі, а температура зовнішньої поверхні приладу у найбільш нагрітому місці, за нормального режиму роботи, не повинна перевищувати 85°С (терморегулятор повинен бути відрегульований); відстань від приладів електроопалення до горючих матеріалів має становити н ... Читати далі »

Переглядів: 182 | Додав: nikolas | Дата: 06.10.2016 | Коментарі (0)

22 вересня рятувальники спільно із головою сільської ради, здійснили відпрацювання Безуглівської сільської ради у с. Безуглівка.

Велику увагу під час такої перевірки приділили безпеці дітей. Адже майбутнє покоління українців, а точніше їхня безпека, повністю залежить від дорослих. А це означає, що навички здорового та безпечного способу життя треба формувати з дитинства, які в подальшому можуть врятувати життя або дозволять уникнути біди. Тому рятувальниками Згурівського району, враховуючи важливість цього питання, у ході перевірки відвідали Безуглівську ЗОШ І –ІІІ ступенів де роз’яснили дітям основні правила поведінки при пожежі.  

Крім того, переважна більшість громадян мають у будинках пічне опалення, тому рятувальники під час відпрацювання в першу чергу відвідали одиноких літніх громадян, питання утримання у справному стані та правила експлуатації печей і груб, детально розповіли, яких помилок треба уникати аби не сталося біди. Зокрема, не м ... Читати далі »

Переглядів: 187 | Додав: nikolas | Дата: 22.09.2016 | Коментарі (0)

Гриби - це дарунок лісу, але водночас вони є небезпечним продуктом харчування, який може привести до отруєння, втрати здоров’я, а іноді й смерті.

          

Мабуть, чи не кожен грибник, рахує що він найбільший професіонал у «тихому» полюванні і небезпека може чатувати на кого завгодно лише не на нього. Але це не так. Небезпека чатує на кожного хто збирає чи споживає гриби. Для прикладу: декілька років тому у Львівській області, в одній сім’ї, від отруєння грибами, загинуло двоє дітей шкільного віку, а їхні батьки отримали тяжке отруєння, що призвело до втрати здоров’я. Скептично налаштована людина може сказати, що це «рядовий» випадок, яких трапляються десятки в «грибний» сезон. Це дійсно так якби не одне «але». На момент отруєння, голова сім’ї - УВАГА!!! 23 роки пропрацював лісником, а сама сім’я проживала біля лісу і, зі с ... Читати далі »

Переглядів: 232 | Додав: nikolas | Дата: 14.09.2016 | Коментарі (0)

У зв’язку з  настанням пожежонебезпечного періоду в області загострилася ситуація з  пожежами в природних екосистемах та на відкритих територіях. Через що, Згурівський РС ГУ ДСНС України у Київській області звертається до населення з проханням дотримуватися правил пожежної безпеки!

Причинами пожежі в лісі та на відкритих територіях можуть стати блискавка або засуха, але головною причиною виникнення пожеж є необережність людини. Щоб уникнути лісових пожеж, дотримуйтесь наступних правил:

 

– не розводьте багаття у лісі, окрім призначених для вогнищ місць;

– не засмічуйте місце відпочинку;

– обгороджуйте та розчищайте місце розпалення багаття;

– не розводьте відкритий вогонь поруч із сухою рослинністю та господарчими будівлями;

– не розкидайте недопалки та сірники на суху лісову підстилку;

– стежте, щоб діти не бавилися з вогнем;

– не с ... Читати далі »

Переглядів: 179 | Додав: nikolas | Дата: 01.09.2016 | Коментарі (0)

Кожен день ти користуєшся електричними приладами, але потрібно знати, що вони криють у собі небезпеку. Так, дія електричного струму на людину може при­зводити до електричних травм та пошкоджень, таких як скорочення м'язів, що супроводжується сильним болем, втратою свідомості, порушенням роботи серця чи дихання (або обох цих порушень разом). Іноді трапляються нещасні випадки від дії електричного струму, які приводять до смерті людини. Та щоб уникнути багатьох неприємностей, тобі достатньо завжди пам’ятати та дотримуватись правил поводження з електричними приладами:

Електронагрівальні прилади, такі як електрочайник, електроса­мовар, електропраска, електрокамін та інші, потрібно включати в електромережу справними.

Якщо ти дивишся телевізор, а екран погас або почав миготіти, ні в якому разі не можна по ньому стукати. Він може загорітися або навіть вибухнути. Його треба негайно вимкнути.

Якщо щось потрапило до телевізора, радіоприймача та ін ... Читати далі »

Переглядів: 185 | Додав: nikolas | Дата: 25.08.2016 | Коментарі (0)

Державна служба України з надзвичайних ситуацій звертається до Вас, аби нагадати основні правила безпеки під час грози. Отже:

 

Якщо ви перебуваєте у приміщенні:

– негайно зачиніть всі кватирки, вікна, двері (тобто уникніть протягів);

– вимкніть електроприлади, при цьому обов’язково витягніть вилку з розетки та від’єднайте антену;

– перебувайте подалі від вікон, електроприладів і будь-яких металевих предметів;

– не користуйтеся водопроводом;

– утримайтеся від дзвінка по телефону.

 

Якщо гроза застала вас на вулиці, у полі, на річці:

– не ховайтеся серед острівців дерев (до речі найчастіше блискавка влучає в дуб) – краще сховатися у будь-якому заглибленні;

– пересуваться до сховища слід нешвидко і злегка пригнувшись;

– перебуваючи у сховищі, ноги трима ... Читати далі »

Переглядів: 162 | Додав: nikolas | Дата: 18.08.2016 | Коментарі (0)

Останні роки пожежі сухої рослинності, через цілий ряд причин, почастішали і набули характеру стихійного лиха.

Трав'яні пожежі, як правило, мають масовий характер, охоплюють великі площі і дуже швидко поширюються приводячи до значних, а в деяких випадках до катастрофічних, наслідків.

... Читати далі »

Переглядів: 187 | Додав: nikolas | Дата: 11.08.2016 | Коментарі (0)

Кожна людина повинна чітко уявляти свою поведінку при виявленні можливих вибухових пристроїв, виникнення артобстрілів, під час евакуації та бути психологічно готовою до самозахисту і адекватної поведінки під час масових заворушень та дій правоохоронних органів щодо їх припинення.

 

ВИЯВЛЕННЯ ПІДОЗРІЛОГО ПРЕДМЕТУ, ЩО МОЖЕ БУТИ ВИБУХОВИМ ПРИСТРОЄМ

 

Якщо перебуваючи у громадському транспорті, адміністративній будівлі чи місцях масового перебування людей Ви помітили предмет, що викликає  підозру, негайно телефонуйте за номером 101 або 102.

 

До прибуття спецслужб не чіпайте, не пересувайте, не розкривайте виявлений предмет; зафіксуйте час виявлення предмету; намагайтесь зробити все можливе, щоб люди відійшли якнайдалі від знахідки; обов'язково дочекайтеся прибуття фахівців.

 

ДІЇ У РАЗІ РАПТОВОГО АРТОБСТРІЛУ:

-якщо Ви почули свист снаряду ... Читати далі »

Переглядів: 194 | Додав: nikolas | Дата: 04.08.2016 | Коментарі (0)

Перегрівання організму - одна з найсерйозніших проблем, які можуть виникнуть в спекотну пору року. При високій температурі повітря людина може постраждати від теплового або сонячного удару. Симптоми у них майже однакові, але сонячний удар набагато небезпечніший, адже він супроводжується дуже високою температурою, після нього організм потребує більш тривалого відновлення.

Тепловий удар виникає в результаті перегріву організму, при підвищеній вологості повітря, при роботі в жарких, погано провітрюваних приміщеннях та при перебуванні в них у теплому, щільному одязі.

Сонячний удар виникає при тривалому перебуванні на спекотному сонці у результаті розширення судин мозку та припливу крові до голови.

Температура тіла може підвищиться до 40 градусів, при якій внутрішні органи людини не можуть нормально функціонувати. Постраждалий відчуває втому, головний біль, спрагу, нудоту. Нерідко бувають носові кровотечі, судоми, галюцинації. Цей стан може призв ... Читати далі »

Переглядів: 175 | Додав: nikolas | Дата: 02.08.2016 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 ... 7 8 »
Форма входу

Пошук

Календар
«  Липень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Архів записів

Друзі сайту


Copyright MyCorp © 2020
Конструктор сайтів - uCoz